בלוג
22/03/2021 / מאת: ליאב כספי
המדריך לשילוב מנורות תקרה בעיצוב הבית

הגובה של המנורה עשוי לעשות את ההבדל

קחו בחשבון כי הגובה של המנורה עשוי לעשות לא מעט הבדל בעיצוב הבית. אם יש לכם תקרה גבוהה בבית, חובה עליכם לבחור מנורה גבוהה שתוכלו לשלב אותה. אם יש לכם תקרה נמוכה, תהיו מוכרחים לבחור במנורה שתהיה צמודה לתקרה. למזלכם, תוכלו למצוא כיום מגוון רחב של מנורות שכל אחת מהן תתאים לסיטואציה שונה. רק אל תעשו בחירה הפוכה, כי הבחירה הזאת תסבך אתכם כהוגן.

תתייעצו עם מעצבי פנים או אנשי מקצוע

האחריות היא על הכתפיים שלכם, ובסוף אתם תהיו אלה שתצטרכו לעשות את הבחירה הסופית. אך תיקחו בחשבון כי יש אנשי מקצוע שישמחו לסייע לכם לעשות בחירה נכונה. מדובר על מעצבי פנים או אנשים מיומנים שיוכלו להסביר לכם איזה מנורה הכי תתאים. התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים תביא אתכם למצב שבו תוכלו לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה. הרי מדובר על בחירה שקיבלתם אותה ביחד עם אנשים מהשורה הראשונה. רק תמצאו את האנשים הנכונים שתוכלו לסמוך על חוות הדעת המקצועית שלהם.

אם יצא לכם לאחרונה לבחון מנורות תקרה, ככל הנראה גיליתם כי המבחר הוא רחב במיוחד. אם בעבר המבחר היה מצומצם יחסית, כיום תוכלו למצוא מבחר אפשרויות שלא נגמר. אם נודה על האמת, שילוב מנורת תקרה בעיצוב הבית הוא קריטי, והיא עשויה לעשות את כל ההבדל. אם לא תבחרו את המנורה הנכונה, אתם עלולים לשלם על כך ביוקר. כעת יש לכם הזדמנות לעשות בחירה שלא תצטערו עליה. בחירה שתהפוך את המנורה להיות חלק בלתי נפרד מהעיצוב הסופי של הבית.

אל תבחרו מנורת תקרה בולטת מידיי

אומנם הנברשת שאותה תבחרו חייבת להיות דומיננטית, אך היא לא יכולה להיות דומיננטית מידיי. אם המנורה תהיה דומיננטית מאוד, היא תיקח את תשומת הלב לכל שאר הרהיטים שנמצאים בבית. עליכם לבחור בנברשת שתהיה עם נוכחות טובה, אך בו בזמן לא כזאת שתגנוב את כל ההצגה. תנסו למצוא את האיזון, כך שתוכלו לבחור את הנברשת הכי טובה שיש. זוהי הסיבה כי מה שהכרח יתאים לבית שלכם, לא בהכרח יתאים לבתים אחרים. אפשר להגיד את זה גם בצורה הפוכה כמובן.

פרקטיקה מגיעה לפני הנראות החיצונית

לא מעט אנשים בוחרים מנורת תקרה לבית רק על סמך הנראות החיצונית שלה. אך בפועל עליכם לזכור כי לאותה מנורה יש תפקיד עיקרי שאותו היא צריכה לבצע. מהסיבה הזאת הפרקטיקה של המנורה חשובה יותר מאשר הנראות החיצונית שלה. אל תבחרו מנורת תקרה שהיא רק נראית טוב, כי פשוט לא תוכלו להשתמש בה בהתאם לצורך. כיום תוכלו למצוא מנורות תקרה שהן גם פרקטיות וגם נראות טוב. לא תצטרכו לעשות בחירה אחת ספציפית בלבד.

לצפייה במאמר הבא
05/04/2021 / מאת: ליאב כספי
מיקרוטופינג – טופינג בטון פולימרי מספר 1 בישראל
צור איתנו קשר

פרטים ליצירת קשר