בלוג
05/04/2021 / מאת: ליאב כספי
מיקרוטופינג – טופינג בטון פולימרי מספר 1 בישראל

יצירת עיצובים מיוחדים באמצעות מיקרוטופינג:

אז כפי שאמרנו אחד היתרונות החשובים ביותר של המיקרוטופינג הוא היכולת לייצר עיצובים מדליקים מסוגים שונים.

ניתן להשתמש בו בטקסטורות ועיצובים שונים, צבעים שונים ואף להשתמש בתבניות מיוחדות כדי לייצר גם עיצוב מיוחד.

בחירת החברה המתאימה לציפוי מיקרוטופינג איכותי:

העבודה על בטון מוטבע של חברת אומנות ובטון ומעוצב היא אומנות של ממש. כמו בענפים אחרים באומנות ובכל תחום כמעט, לא כל אחד יכול לבצע את העבודה כמו שצריך.

לא כל קבלן שבונה את הבית שלכם יוכל לספק לכם מיקרוטופינג ברמה גבוהה או בכלל. כדאי לחשוב על קבלן משנה המתמחה בתחום ובשירות זה.

הניסיון חשוב מאוד, העבודה העדינה, חומרי הגלם האיכותיים, התמהיל הנכון והעיצובים המדויקים. ממש כמו לצייר ציור, לפסל ועוד.

כאשר אתם בוחרים חברת לביצוע מיקרוטופינג אתם רוצים חברה המובילה בתחום הבטון ומספקת שירותי בטון מוחלק, בטון מוטבע ועוד. כך תוכלו להיות בטוחים שהשירות שאתם מקבלים הוא ברמת איכות גבוהה, עם עבודה העמידה לאורך שנים רבות, עם עיצוב יפה בדיוק כפי שאתם רוצים ועוד. מומלץ לבדוק את ההמלצות על החברה, בפייסבוק וברחבי האינטרנט בכלל.

לבצע השוואת מחירים בנוגע לעבודה הנדרשת אך לזכור גם שבהפרשי מחירים קטנים עדיף לקחת את החברה המנוסה והמומלצת ביותר אחרת תצטרכו לשלם פעמיים.

מיקרוטופינג היא למעשה שיטת ריצוף ועיצוב משטחים באמצעות בטון דק, בעובי כמה מילימטרים בלבד, ובאמצעות ניתן להעניק מראה יוקרתי, מהודר ולעצב בסגנונות שונים משטחים שונים.

מעצבי פנים, אדריכלים ואנשים פרטיים גם כן, מכירים בטרנד המיוחד של העשור האחרון ועושים שימוש במיקרוטופינג בהרבה מאוד מקומות: החל מקירות, תקרות, מרצפות, בבתים, במשרדים, בבתי עסק שונים, בחנויות, בשטחים חיצוניים וגם פנימיים. למיקרוטופינג יתרונות רבים ההופכים אותו לכל כך פופולרי.

היתרונות של מיקרוטופינג:

  • אין צורך בהכנות מוקדמות – לעומת יציקה ואופציות אחרות – אין צורך בהכנה של רשתות ברזל, שלד או תשתיות כלשהן עבור מיקרוטופינג.
  • מתייבש מהר – החומר הינו דחוס, יציב ועמיד. הוא מתייבש במהירות כך שיום לאחר מכן כבר ניתן לדרוך עליו או לגעת בו (תלוי היכן משתמשים בו).
  • ניתן להשתמש בו במגוון רחב של אופציות – תקרה, קירות, רצפה, בבית, בחוץ, כריהוט מסוים ועוד.
  • ניתן לעצב אותו איך שרוצים – יתרון חשוב נוסף הוא שניתן לעצב את המיקרוטופינג בצבעים שונים, עם טקסטורות שונות ובמגוון דרכים וצורות.
  • העיצוב חזק ועמיד לאורך שנים רבות, זאת על אף שמדובר בשכבה דקה של בטון.
לצפייה במאמר הבא
20/04/2021 / מאת: ליאב כספי
כללי מפתח בשביל שיפוץ הבית
צור איתנו קשר

פרטים ליצירת קשר