בלוג
20/04/2021 / מאת: ליאב כספי
כללי מפתח בשביל שיפוץ הבית

תהיו גמישים

 לקוחות רבים רואים בעיני רוחם כיצד ביתם יראה, ואינם מוכנים להתפשר. לקוחות אלה מבינים במהירות כי חלומות לחוד ומציאות לחוד, דבר הגורם לאכזבה. אנו ממליצים לחשוב כיצד יראה בית החלומות שלכם לאחר שיפוץ, אך גם להיות גמישים לקבל הערות של בעלי מקצוע. הרי הם כנראה ידעו האם אפשר להפוך את החלום שלכם למציאות. זאת ועוד, אדריכל מקצועי ידע להקשיב לצורכיהם של הלקוחות ולנסות לבנות את הבית כפי שהם רוצים. אנו ממליצים לא לפתח יותר מדי ציפיות, ולקבל את דעותיו של בעל המקצוע.

שלוש ארבע ולעבודה

שיפוץ הבית הוא תהליך ארוך, אך גם מאוד מתגמל. על מנת שתקופת השיפוץ תעבוד בקלות יחסית, אנו ממליצים לבחור בשיטת הבניה החסכונית ביותר, לבחור בעלי מקצוע אמינים ולהיות גמישים מחשבתית בדרך בה תרצו לבנות את הבית. בסופו של דבר, אתם תבלו את חייכם בבית הזה. בהצלחה!

לקוחות רבים מעוניינים לשפץ את בתיהם מספר שנים לאחר שהבית נבנה. שיפוץ הבית יכול להתרחש ממגוון מקרים. לעיתים, מדובר בשיפוץ קטן ומקומי של אזור בבית, אך ישנם לקוחות המעוניינים לשפץ את כל הבית. הסיבה בגינה לקוחות רוצים לשפץ את ביתם משתנה בן אדם לאדם, אך כללי המפתח בשיפוץ, נותרו על כנם. אז לפני שאתם מתחילים לשפץ את בית החלומות שלכם, הנה כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב:

שיפוץ מהיר

ידוע כי שיפוץ או בניית הבית עלולים לקחת זמן רב, כחצי שנה לפחות. הזמן הרב שלוקח לשפץ בית, יוביל אתכם להוצאות כספיות אדירות. לכן, אנו ממליצים על בניה שתחסוך לכם בזמן ובכסף ומצד שני תבטיח את עמידות המבנה. כאן נכנסת שיטת הבניה קלה. בעוד אנשים רבים פונים באופן טבעי לבניה המסורתית המשתמשת בבטון, הבניה הקלה מוכיחה את עצמה כפשוטה יותר. סוג בניה זו משתמשת במוצרים שנוצרו מבעוד מועד במפעל, ובכך אינם פוגעים באיכות הסביבה. אך לא רק זאת, באמצעות הבניה הקלה תוכלו להבטיח בידוד תרמי ואקוסטי ברמה הגבוה ביותר ובכך להבטיח את בטיחות המבנה.

בעלי מקצוע אמינים

תחום הבניה הוא רחב ידיים וכיום ישנה בחירה רבה בין אנשי מקצוע. אבל איך מחליטים מיהו בעל המקצוע המתאים ביותר? ראשית, התייעצו עם אנשים קרובים ששיפצו את ביתם. אלו אנשים שתוכלו לסמוך על הדעה שלהם, וכמובן לראות במו עיניכם את התוצר הסופי.

בנוסף לכך, עליכם לדבר עם מספר בעלי מקצוע שונים. כך, תוכלו להיפתח למגוון פתרונות אדריכליים, שיכולים לסייע לכם לבנות את בית החלומות שלכם. קבעו עימם פגישה פנים מול פנים ותראו האם קו המחשבה שלכם דומה. חשוב לבדוק האם יש ביניכם כימיה והבנה, שכן האדריכאל ילווה אתכם בכל שלב הבניה.

לאחר שמצאתם בעל מקצוע מתאים, עליכם לבדוק את המוצרים שבהם הוא משתמש, זאת על מנת להבטיח את השיפוץ בצורה הטובה ביותר. אנו ממליצים לבדוק את אחריות הקבלן המבצע, כדי שתוכלו להיות שקטים, גם שנים לאחר שיפוץ הבית.

 

 

לצפייה במאמר הבא
02/05/2021 / מאת: ליאב כספי
שילוב ריהוט מנירוסטה בעיצוב הבית
צור איתנו קשר

פרטים ליצירת קשר